evadrop_shop

İletişim

İletişime geçin. Eğer siz de telefonla görüşmeyi sevenlerdenseniz bizi arayabilirsiniz.

Yorumunuz ya da sorunuz mu var? O zaman bize yazın.

DESTEK

Siparişimi değiştirmek veya iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim? ?

Yola çıkmamış siparişlerini bize ulaşarak değiştirebilir/iptal edebilirsin. Böyle durumlarda bize telefon ile ulaşman en hızlı çözümü sunacaktır.

Kredi kartım yok, nasıl ödeme yapabilirim? ?

Şu an için EvaDrop Listyle Çay ve Kahvelerinin sipariş ödemesini  kredi kartı ve PayPal ile gerçekleştirebilirsin.

Ödemem ve kredi kartı bilgilerim güvende mi? ?

EvaDrop aracılığı ile vereceğin tüm siparişler, sipariş süreci başladığı andan itibaren herhangi bir güvenlik riskine karşın SSL sertifikası ile korunmaktadır. İçin rahat olsun.

Taksit seçeneğiniz var mı? ?

Üzgünüz, taksitli ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır..

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz? ?

Türkiye içi gönderilerimizi SüratKargo ile yapıyoruz. Özel bir durum söz konusuysa bunu bize bildirmeniz durumunda diğer kargo firmaları ile de gönderim yapabiliriz.

Kargom kaç günde elime ulaşır??

Türkiye’nin her yerinden gelen siparişler normal şartlarda en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecek ve en hızlı şekilde size ulaşması sağlanacaktır.

Siparişimi değiştirmek veya iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim? ?

Yola çıkmamış siparişlerini bize ulaşarak değiştirebilir/iptal edebilirsin. Böyle durumlarda bize telefon ile ulaşman en hızlı çözümü sunacaktır.

Ürün iadesi yaparken dikkat etmem gerekenler nedir??
 • İade talebinizi, ürünlerinizin teslim edildiği tarihten itibaren 7 gün içerisinde ve ürününü son kullanım tarihi geçmeden ve kullanılmamış olarak iletmeniz gerekmektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturayı ibraz teslim etmeniz gerekmektedir.
 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı/etiketi ile birlikte yapılmalıdır.
Peki ürünün geri ödemesini ne zaman yaparsınız??

EvaDrop, iade işlemi onaylandıktan sonra bankanıza bağlı olarak, maksimum 10 iş günü içinde ödediğiniz tutar kartınıza iade edilecektir.

SÖZLEŞMELER

İADE, İPTAL VE GARANTİ KOŞULLARI

Evadrop.net web sitesinden alınan ürünler 30 gün garanti kapsamındadır.

Müşteriler, paketi hasarlı ürünleri kapıda almama hakkına sahip olduğu gibi;

Hiçbir sebep göstermeksizin bu süre içerisinde açılmamış ürünü EvaDrop’a iade etme hakkına da sahiptir.

İade edilen ürünler ile ilgili kargo bedeli de dahil olmak üzere EvaDrop müşteriye tüm bedeli geri iade edecektir.

GİZLİLİK İLKELERİ

Evadrop.net, web sitesinde yapılan alışverişler ve üye başvurularını kaydetmektedir. Kaydedilen bu bilgiler gizlilik güvencemiz altındadır.

Veritabanımızda kaydedilen bu bilgiler, Evadrop.net bünyesinin dışındaki hiç bir şahısa, kuruma ve firmaya verilmez, yayınlanmaz, satılmaz.

Kredi kartı ile yapılan / yapılacak olan alışverişlerde kart bilgileri kaydedilmez.

 

Yasal Uyarı

Evadrop.net web sitesini kullanan ziyaretçi / üye aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

 1. Evadrop.net logosu, markası tescillidir. Bu logonun ve markanın başka yerlerde izinsiz kullanılması yasaktır.
 2. Web sitesini gezerken bilgi amaçlı kopyalar alabilir, kağıda dökebilirsiniz. Bunun dışında kullanım kesinlikle yasaktır.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

SÖZLEŞME NO: 32894 TARİH: 10 Ağustos 2015 Pazartesi

MADDE 1: – KONU:

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

MADDE 2: – SATICI BİLGİLERİ:

Unvanı: CVarol Yiyecek ve İçecek  (Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır)

Adresi: Baruthane Cad. Kuyulubağ Sok. Birlik Apt. No:72/4 Feriköy Şişli – İstanbul

Telefon: 0 532 244 35 82

E-mail: merhaba@evadrop.net

MADDE 3: – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLERİN BİLGİLERİ:

Malın / Ürün/Ürünlerin/ Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, alternatif ürün tercihi aşağıda belirtildiği gibidir. ( Tüm ürünler listede yer alıyor )

Ürün Adı Miktar Birim Fiyat Toplam Tutar
Kenya 250 gr (2 adet) 20,0 TL 40,00 TL
Assam 100 gr (3 adet) 30,00 TL 90,00 TL
Toplam: 130,00 TL

Online olarak verilen siparişlerde kredi kartından provizyon alınarak, sipariş tutarına bloke konulmaktadır. Kapıda nakit ve/veya Kapıda Kredi Kartı ile ödemelerinizde ise tarafınıza teslim edilen ürünlerin toplam tutarı üzerinden işlem yapılmaktadır. Kapıda ödemelerde yapılacak olan ölçümden sonra üst limite kadar ödeme yapmanız talep edilecektir.

Sipariş Bedeli: 130,00 TL

Teslimat Bedeli: 0,00 TL (SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından karşılanacak))

Toplam Bedel: 130,00 TL

İndirim Tutarı: 0 TL

İndirimler Düşüldükten Sonra Toplam Sipariş Tutarı: 130,00 TL ( KDV DAHİL )

Ödeme Şekli: Kapıda Nakit

Sipariş Tarihi: 12 Mart 2015 Perşembe

Teslimat Tarihi: 14 Mart 2015 Cumartesi

Teslim Şekli: Adrese Teslim

MADDE 4: – SİPARİŞ VEREN KİŞİ BİLGİLERİ: (Bundan sonra SİPARİŞ VEREN olarak anılacaktır.)

Adı/Soyadı/Ünvanı: ÖRNEK SOYADI

Adresi: ÖRNEK MAH.ÖRNEK SOK, ÖRNEK APT. NO:25 ÜMRANİYE İSTANBUL

Telefon: – 505 313 XX XX

Faks:

E-posta: 505 313 XX XX

MADDE 5: – ALICI BİLGİLERİ: (Bundan sonra ALICI olarak anılacaktır.)

Adı/Soyadı/Ünvanı: ÖRNEK SOYADI

Adresi: ÖRNEK MAH.ÖRNEK SOK, ÖRNEK APT. NO:25 ÜMRANİYE İSTANBUL

Telefon: – 505 313 XX XX

Faks:

E-posta: 505 313 XX XX

MADDE 6: – FATURA BİLGİLERİ:

Adı/Soyadı/Ünvanı: ÖRNEK SOYADI

Adresi: ÖRNEK MAH.ÖRNEK SOK, ÖRNEK APT. NO:25 ÜMRANİYE İSTANBUL

Telefon: – 505 313 XX XX

Faks:

E-posta: 505 313 XX XX

Fatura Teslim: Fatura sipariş teslimatı sırasında teslimat adresine sipariş ile birlikte teslim edilecektir.

MADDE 7: SİPARİŞ VEREN/ALICI sözleşme konusu ürün/ürünler için belirtilen hizmet bedellerini ödemekle yükümlüdür. SATICI teslimat bedellerini talep etme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

MADDE 8:

Madde 4’te belirtilen SİPARİŞ VEREN, Madde 5’te belirtilen ALICI ve Madde 6’da belirtilen FATURA BİLGİLERİ aynı kişiye ait ve/veya farklı kişilere ait olabilir. Farklı kişilere ait olması durumunda verilen ve onaylanan tüm bilgilerden SİPARİŞ VEREN sorumludur. SİPARİŞ VEREN ve ALICI’yı sorumlu tutan hak ve yükümlülükler SİPARİŞ VEREN/ALICI olarak belirtilmiştir.

MADDE 9:

SİPARİŞ VEREN Madde 4’te belirttiği bilgilerin doğru ve Madde 5’te belirttiği bilgilerin ALICI’ya ait olduğunu kabul eder. Verilen bilgiler ile ALICI’ya ulaşılamaması durumunda SATICI’nın sorumluluğu bulunmamaktadır ve tüm sorumluluk SİPARİŞ VEREN’e aittir. SATICI ürünün teslimatı veya teslimat edilememesi durumunda oluşabilecek ek hizmet bedellerini ve üründe oluşabilecek maddi kayıpları SİPARİŞ VEREN’e yansıtabilir. SİPARİŞ VEREN tüm bu ödemeleri ve sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

MADDE 10:

Tüketici şikâyet ve itirazları konusundaki başvurular, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabilmektedir.

MADDE 11:

Bu hizmet yalnızca perakende satışa ve nihai kullanımına yöneliktir. Toptan ve ”yeniden satış” amaçlı siparişlerin ön bilgi formu ve/veya satış sözleşmesi oluşmuş olsa dahi SATICI siparişi iptal ederek teslim etmeme hakkını saklı tutar.

MADDE 12:

SİPARİŞ VEREN/ALICI, sipariş ettiği ürün/ürünlerin herhangi bir nedenle tedarik edilememesi durumunda SATICI sorumlu tutulamaz ve SATICI tedarik edemediği ürün için yapılan ödemeleri iade eder. SİPARİŞ VEREN/ALICI, mevcut siparişini ileri bir tarihe ertelediğinde siparişinde yer alan ürünleri mağazada o gün itibariyle satılan fiyat ve stok üzerinden teslim alacağını kabul ve beyan eder.

MADDE 13:

Sözleşme konusu ürün/ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak işbu sözleşmede belirtilen teslimat tarihine/sözleşmenin ifa tarihine kadar SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim/ifa edilir. SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya daha önceden yazılı ya da sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre teslim tarihi/sözleşmenin ifası on gün daha uzatılabilir.

MADDE 14:

Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin akdedilmesi için, işbu sözleşmenin SİPARİŞ VEREN tarafından elektronik olarak onaylanması gerekmektedir.

MADDE 15:

Sözleşme konusu ürün/ürünlerin teslimatı için işbu sözleşmenin elektronik ortamda onaylanarak SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile SATICI’nın hesabına aktarılmış olması şarttır. Ürün bedeli teslimde ödemelerde teslim sırasında tam olarak ödenmez, SATICI’nın hesabına aktarılmaz veya banka kayıtlarında iptal edilir ise SATICI ürün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

MADDE 16:

SİPARİŞ VEREN, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürün/ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul ve beyan eder.

MADDE 17:

Sözleşme konusu ürün/ürünler, SİPARİŞ VEREN/ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz. Bu durumda tüm sorumluluk SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya aittir.

MADDE 18:

SİPARİŞ VEREN tarafından Toptan ve “yeniden satış” amaçlı ürün sipariş edilmesi halinde, SATICI toptan ve “yeniden satış” amaçlı ürün siparişini kabul etmemek ve siparişi iptal etmek yetkisine haizdir. Toptan sipariş yararlanma adeti her ürün için maksimum iki (2) adet ile sınırlıdır. SATICI, bir ürün için maksimum iki (2) adetten fazla verilen siparişleri teslim etmeme hakkını saklı tutar.

MADDE 19:

SİPARİŞ VEREN/ALICI kendisine teslim edilen ürün/ürünleri kontrol ederek teslim almak ve teslimat eksiksiz gerçekleştirildi ise ürün/ürünlerin eksiksiz teslim alındığına dair sipariş faturasını imzalamak ile yükümlüdür. SİPARİŞ VEREN/ALICI tarafından sipariş faturası imzalanarak teslim alınan siparişlerin SATICI tarafından eksiksiz teslim edildiği anlamına gelir. Bu durumda SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın itiraz hakkı bulunmamaktadır.

MADDE 20:

Ürün/ürünlerin kapıda teslimi sırasında kredi kartı veya kapıda nakit ile ödeme söz konusu olduğunda SİPARİŞ VEREN/ALICI ödemeyi gerçekleştireceği kredi kartı üzerindeki isme ait bir kimlik ibraz etmekle yükümlüdür. Aksi halde satıcının siparişi teslim etmeme hakkı bulunduğunu SİPARİŞ VEREN/ALICI kabul ve beyan eder.

MADDE 21:

Ürün/ürünlerin tesliminden sonra SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya ait kredi kartının SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini ödememesi halinde, SİPARİŞ VEREN/ALICI kendisine bu durumun uzaktan iletişim aracı ile bildirilmesine müteakip 3 gün içerisinde teslim aldığı ürün bedellerini başka bir online ya da kredi kartı yada nakit olarak ödeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

MADDE 22:

SATICI, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürün/ürünleri süresi içinde teslim edemez ise, durumu SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde SİPARİŞ VEREN/ALICI siparişin iptal edilmesini veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın siparişi iptal edilmesi seçeneğini tercih etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden veya kredi katına iade edilerek, ödenir.

MADDE 23:

Sözleşme konusu ürün/ürünlerin stokta bulunmadığı hallerde SATICI’nın SİPARİŞ VEREN/ALICI’yı durumdan haberdar etmesi ve SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın ödemiş olduğu toplam bedelin ve onu borç altına sokan her türlü belgenin en geç 10 gün içinde SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya iade edilmesi şartıyla SATICI’nın sözleşme konusu ürün/ürünleri teslim etmeme hakkı bulunmaktadır.

MADDE 24:

İşbu sözleşme, SİPARİŞ VEREN tarafından elektronik ortamda imzalanıp SATICI’ya ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 25:

Sipariş teslimatları yalnızca SİPARİŞ VEREN’in siparişini verirken belirttiği teslimat adresine kapıya ürün/ürünler teslimi şeklinde yapılacaktır. SİPARİŞ VEREN/ALICI, teslimat adresinin haricinde başka bir yerde teslimat talep etse bile kesinlikle teslimat yapılmayacaktır. Teslimat adresi olarak otopark, kapı önü, park gibi belirsiz yerler gösterilemez; gösterilse bile sipariş teslimatı yapılmaz. Teslimat adresinin işyeri, daire, ev, dükkan veya bunun gibi müşteriye aidiyeti belli olan yerler olması esastır. SİPARİŞ VEREN/ALICI bu hükümleri kabul ve beyan eder.

MADDE 26:

Sipariş edilmeyen malın teslimi veya hizmetin sunulması durumunda; SATICI’nın SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya telefon ya da mail yoluyla bilgilendirme yaparak sipariş edilmeyen malı veya hizmeti geri alma hakkı bulunmaktadır. Sipariş edilmeyen malın veya hizmetin bedelinin ödenmemesi halinde SİPARİŞ VEREN/ALICI bu malı kargo ücreti SATICI’ya ait olmak üzere SATICI adına kargoya vermek veya SATICI’ya iade etmekle yükümlüdür.

MADDE 27:– CAYMA HAKKI:

06.03.2011 tarih 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin” 2. Maddesinin 3/a nolu bendi gereği “Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.

06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. Maddesinin 4 no’lu bendinde sayılan sözleşmeler/mal ve hizmetlerde cayma hakkı kullanılamaz.

Ayrıca, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ve son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

MADDE 28:– İZLENEBİLİRLİK

Üretimden satışa kadar tüm süreçler izlenmektedir. Herhangi bir ürünle ilgili SİPARİŞ VEREN/ALICI’nın SATICI aleyhine geri bildirimde bulunması durumunda, SATICI söz konusu ürünün tüm süreçleriyle ilgili tutmuş olduğu izlenebilirlik kayıtlarını SİPARİŞ VEREN/ALICI’ya sunacaktır. SİPARİŞ VEREN/ALICI süreçlerle ilgili iyi üretim uygulamalarını destekleyici, kabul edilir ve normal süreç değerlerinin sunulması durumunda, SİPARİŞ VEREN/ALICI aleyhine oluşabilecek şikayetlerini geri çekmeyi ve haksız olduğunu kabul eder.

MADDE 29:– GÖREVLİ MAHKEME:

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin al veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici hakem heyeti veya tüketici mahkemesi görevli olacaktır.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 1. Taraflar
 2. a) net internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Baruthane Cad. Kuyulubağ Sok. Birlik Apt. No:72/4 Feriköy Şişli – İstanbul adresinde mukim CVarol Yiyecek ve İçecek (Bundan böyle “evadrop.net” olarak anılacaktır.)
 3. b) net internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye” olarak anılacaktır.)
 4. Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşmenin konusu CVarol Yiyecek ve İçecek’in sahip olduğu internet sitesi evadrop.net’dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

 1. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, evadrop.net internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, 18 yaşını doldurmuş ve/veya reşit olduğunu evadrop.net’in bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, evadrop.net tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından evadrop.net’e karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, evadrop.net ‘in söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. Üye evadrop.net internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır. Üye, kendisine ait kullanıcı adı ve şifresiyle yapacağı tüm işlemlerde sorumluluğun bizzat kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.4. Üye, evadrop.net internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virüs, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz. Üye, evadrop.net üzerinde evadrop.net ürünleri dışında herhangi bir ürün veya firma için reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmayacağını, aksi durumda üyeliğinin iptal edileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.5. Evadrop.net internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin evadrop.net’le hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. evadrop.net’in, üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.6. Evadrop.net, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, evadrop.net internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden evadrop.net’dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

3.7.Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir.

3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, evadrop.net ’u bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, evadrop.net’in üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

3.9. Evadrop.net her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, evadrop.net’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Üyenin vermiş olduğu siparişi herhangi bir nedenle 1 ay içinde 3 kez teslim almaması, yanlış adres bildiriminde bulunması, siparişi vermediğini iddia ederek kabul etmemesi veya belirttiği yer ve saatte siparişini teslim almak için hazır bulunmaması gibi evadrop.net’in zararına yol açacak faaliyetlerde bulunması durumunda evadrop.net üyenin üyeliğini iptal etme hakkını saklı tutar. Bu tür durumlarda evadrop.net üyenin iptal edilen üyeliğinde kullanmış olduğu Ad, Soyad, T.C. Kimlik No, Adres vb. bilgileri ile yeniden üye olmasına izin vermeme hakkına sahiptir.

3.10. Evadrop.net internet sitesi yazılım ve tasarımı evadrop.net mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

3.11. Evadrop.net tarafından evadrop.net internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

3.12. Evadrop.net kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. evadrop.net, üyenin evadrop.net internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.13. Evadrop.net’e üye olan kişi, yürürlükte bulunan ve/veya yürürlüğe alınacak uygulamalar kapsamında evadrop.net tarafından kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, evadrop.net’e üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece evadrop.net’in kendisi ile internet, telefon, SMS vb. iletişim kanalları kullanarak irtibata geçmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve evadrop.net’i sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini evadrop.net müşteri hizmetlerine iletebilir.

3.14. Evadrop.net, üyenin kişisel bilgilerini, yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya tazedirekt.com’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b)evadrop.net ve www.evadrop.net web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.15. Evadrop.net web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dâhilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye evadrop.net web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

3.16. Evadrop.net, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya evadrop.net web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

3.17. Evadrop.net, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

3.18. Taraflar, evadrop.net‘e ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HMK Madde 193’e uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

3.19. Evadrop.net, işbu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine evadrop.net bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır. Üye mail ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda müşteri hizmetlerine bu isteğini iletecektir.

3.20. Evadrop.net, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya evadrop.net web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

 1. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya evadrop.net tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. evadrop.net üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.


 

 1. İhtilaflarin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

 1. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.